Новини » Львів 6 вересня, 2017, 10:04
У Новояворівську стартує відкритий чемпіонат області із шахів серед дітей

У п’ятницю, 8 вересня, в місті Новояворівську Яворівського району стартує відкритий чемпіонат Львівської області із шахів серед хлопчиків і дівчаток, віком до 12 років. Мета цієї спортивної події – подальша пропаганда та популяризація шахового спорту, зростання майстерності молодих гросмейстерів, визначення кращих юних шахістів у віковій категорії.

Про це заявив сьогодні, 6 вересня, власкорові IA ZIK голова Федерації шахів Яворівщини Андрій Матвійчук.

З його слів, змагання триватимуть з 8 до 10 вересня в приміщені Палацу культури «Кристал», що в місті Новояворівську.

«Реєстрація учасників – у п’ятницю. Відтак, о 10:00 відбудеться урочисте відкриття відкритого чемпіонату Львівської області із шахів серед дітей, віком до 12 років.

Загальне керівництво змаганнями здійснюватиме управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, безпосереднє – на суддівська колегія, за поданням Львівської обласної шахової федерації.

Змагання пройдуть за швейцарською системою – в 9 турів, за правилами ФІДЕ (редакція від 1 липня 2017 року). Контроль часу – 45 хв. + 30 cек. на кожний хід до закінчення партії кожному учаснику.

Визначення пар учасників наступного туру здійснюється після закінчення усіх партій попереднього туру за комп’ютерною програмою ФІДЕ «Swiss Manager».

За результатами турніру буде здійснений обрахунок українського рейтингу.

Учасники матимуть можливість виконання спортивних шахових розрядів.

До участі в змаганнях допускаються шахісти, 2006 року народження і молодші, не нижче – 4 розряду.

Місця учасників визначатимуть за найбільшою сумою набраних очок.

Призери будуть визначені окремо серед юнаків та дівчат та їх нагородять не лише кубками, а й грошовими преміями», – інформує IA ZIK голова Федерації шахів Яворівщини Андрій Матвійчук.

Нагадаємо, що IA ZIK надає гласності успіхам Новояворівського шахового клубу  уже декілька років поспіль. Також неодноразово інформували про авторитет шахового ентузіаста Андрія Матвійчука, який організовує змагання не тільки районного, обласного рівнів, а й всеукраїнського та міжнародного.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 11:33 :52