середа, 6 вересня, 2017, 13:16 Політика
Сакварелідзе анонсував «конкретний план дій» Саакашвілі

Після прибуття Саакашвілі в Україну його команда намагатиметься знайти 300 «достойних», що зможуть скласти основний список на дострокових парламентських виборах, які «обов‘язково мусять відбутися».

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив колишній заступник генерального прокурора України (2015-2016) Давид Сакварелідзе.

За словами Савкарелідзе, Саакашвілі повертається в Україну «із конкретним планом дій, який він сам і озвучить». Адже маємо проблему змови олігархів, які просто «тримають у заручниках» значну кількість адекватних людей. Тож ті просто не можуть потрапити у владу.

«Щоб пробитись до влади? потрібні знання, порядність, центральні ЗМІ та фінансовий ресурс, який би допоміг проводити сво. кампанію. Якщо у тебе немає хоча б двох цих компонентів, навіть із ресурсом ти не зможеш прорватись на центральний рівень і щось змінити», – розповів Сакварелідзе.

Тож команда Саакашвілі намагатиметься знайти «300 достойних осіб зі всієї України». Мовляв, не виникає сумнівів, що серед сорокамільйонного населення їм вдасться назбирати таку кількість прибічників.

«Як мінімум, це по десять осіб з однієї області, які із мандатом довіри нададуть нам районні громади. Є дуже багато достойних, що складуть основний список для дострокових парламентських виборів», – зазначив гість студії.

Адже, на його думку, такі вибори «обов‘язково відбудуться». Мовляв, не можна витрачати ще кілька років на нинішню владу із Ахметовим, Хомутинніком чи Медведчуком. Тож навряд чи за наступні два роки парламент таки перезапустять.

«Потрібно, щоб туди зайшли не «люди людей», а достойні українці, які не є чиїмись представниками, а людьми ідеї», – підкреслив Сакварелідзе.

Разом із тим він наголосив: зараз на виборах відбувається «круговорот грошей платників податків», який потрібно припинити.  

«За вкрадені кошти вони скуповують телеканали, голоси, приходять до влади і потім ще й платять суддям та прокурорам, аби убезпечити себе від кримінальних справ, і знову починають красти», – заявив екс-прокурор. 

Читайте також: Ілля Кива розповів, у кого готовий стріляти під час приїзду Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 08:38:01