Новини » Політика 6 вересня, 2017, 19:50
Депутат Семенуха: Нас готують до «Мінська-3»

Нас готують до Мінська-3: уся ця риторика останніх днів, зокрема закон про реінтеграцію, «цукерочка» про миротворців (яке ж гарне слово!). Насправді, діє близько 38 місій ООН, і там де у ній суттєву частину складали росіяни – ніде, жодного миру така місія не принесла. Я думаю, що це спосіб легалізації «внутрішнього конфлікту».

Про це в програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK розповів Роман Семенуха, нардеп фракції «Самопоміч», коментуючи законопроект про реінтеграцію та ідею миротворчої місії в окупованому Донбасі.

На думку опозиційного політика, якщо завтра на Донбасі поставлять миротворчий батальйон, нема гарантій, що буде вирішено безпекову проблему. «Це фактично буде визнання того, що Росія не є агресором – якщо цього не буде, то ми визнаємо, що у нас «громадянський конфлікт», – зазначив пан Семенуха.

Депутат «Самопомочі» також застеріг, що якщо Україна офіційно звернеться до ООН щодо миротворчої місії, то склад місії визначатимуть без участі нашої держави.

Окрім того, нардеп-опозиціонер висловився і про Мінські угоди. «По-перше, це не угоди. Бо згідно з нормами міжнародного права угоди мали б ратифікувати державні парламенти. Це можуть бути протоколи, домовленості, наміри, що завгодно, але не угоди, бо вони мали б інші правові наслідки. Якщо б їх підписала Росія, то фактично визнала б себе суб’єктом агресії», – акцентував Роман Семенуха.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 14:17 :45