Новини » Політика 6 вересня, 2017, 19:20
Денис Казанський: Після визнання війни з РФ доведеться оголошувати військовий стан

Через невизначеність щодо правового статусу окупованого Донбасу потерпала велика кількість людей, а ще значна кількість збагачувалася незаконним шляхом, адже через те, що в Україні начебто не існує жодного конфлікту, відбувалася шалена контрабанда та корупційні оборудки.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) телефоном заявив Денис Казанський, журналіст.

Денис Казанський, коментуючи питання щодо законопроекту про реінтеграцію Донбасу, який досі «засекречений», наголосив, що йдеться про важливий документ, і українці мають право знати, що ним запропоновано. Так, заміну терміну «АТО» на «операцію із оборони України» Денис Казанський називає спробою підлаштуватися під тези міжнародного права.

«Щоб одночасно надати який правовий статус тому, що відбувається, і водночас не проголошувати війну з Росією, тому що, якщо ми скажемо, що безпосередньо ведемо війну з Росією, то доведеться вже тоді, напевно, проголошувати військовий стан», – вважає журналіст.

Денис Казанський наголосив, що визнати правовий статус територій на Донбасі давно потрібно, а те, що цього не зробили за три роки, вважає злочином.

З його слів, через те, що в Україні начебто не існує жодного конфлікту, відбувалася шалена контрабанда, різні корупційні оборудки тощо. Жодного мита, каже Денис Казанський, не брали, адже окуповані території – це ж Україна, а ось під час перетину лінії розмежування у людей конфіскували великі суми грошей чи коштовності, начебто ті є контрабандистами.

«Через цю невизначеність потерпала велика кількість людей, і також велика кількість людей збагачувалася незаконним шляхом. Я сподіваюся, що прийняття цього закону поставить у цьому крапку», – висловив сподівання Денис Казанський.

Коментуючи заяву Путіна щодо миротворців на Донбасі, журналіст зауважив, що РФ хоче залишити за собою контроль за кордонами і це означає, що РФ не віддає ці території і не збирається з них нікуди йти.

Фактично, це означає «заморозку» конфлікту і створення та подальше тримання Росією псевдореспублік, резюмував Денис Казанський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 04:33 :18