Новини » Львів 5 вересня, 2017, 13:13
Задля здоров'я дітей у Львові пробігли «щасливий кілометр»

У Львові пробігли дистанцію в один, чотири та сім кілометрів заради здоров'я діток.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Розпочався благодійний «щасливий кілометр» зі спільної розминки на головній площі міста.

Першими на «старт» вийшли наймолодші. Їхня дистанція – сто метрів. Разом із ними бігли казкові герої.

Благодійний забіг для професіоналів, любителів та новачків організовують уже другий рік поспіль. За цей час він навіть встиг стати сімейним.

«Я прийшов з своїм сином Андрієм і дружиною Оксаною. Хочемо показати нашій молоді радість від здорового способу життя», – пояснює учасник забігу Ігор Кулеба.

Бігли не лише заради себе, а й задля здоров'я недужих діток. Хоча участь у змаганнях безкоштовна, кожен із бігунів міг пожертвувати гроші для малюків. А чим більше людей, тим більше шансів назбирати необхідні 180 тисяч для потреб дитячої лікарні.

«Таким чином ми згуртовуємо не лише молодь. Я от долучила багато своїх знайомих. Всі задоволені, в хорошому настрої», – каже учасниця забігу Ірина Козак.

«Другий рік поспіль ми збираємо кошти на обласну лікарню ОХМАТДИТ, зокрема, на обладнання. Цього року ми розпочали збір коштів на хірургічний світильник для операційної», – розповіла організатор забігу Оксана Лашманова.

А після пробіжок – подяки від організаторів та святкове шоу. Загалом «щасливий кілометр» зібрав майже тисячу небайдужих львів’ян.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 06:09 :52