вівторок, 5 вересня, 2017, 14:02 Суспільство
Дитина має розуміти, що Україна об’єдналася проти ворога, – Хараху

Міністерство освіти України дало правильні рекомендації вчителям, попросивши називати речі своїми іменами, тобто війну – війною. Учні мають знати, хто є нашим найбільшим зовнішнім ворогом, і розуміти, що треба знищити й внутрішнього.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) сказав керівник Центру військово-патріотичного виховання самооборони «Галичина» Сергій Хараху.

«З 2014 року Міністерство освіти України дало школам дуже правильні рекомендації стосовно подання інформації про події під час Революції Гідності та перипетій після неї. Згідно вказівок, учням мають пояснювати, що в нас не громадянська війна, а агресивне втручання іншої держави в наші справи. Тобто іншим словом – війна, а не антитерористична операція. Проте у книжках з історії риторика більш нейтральна. Ймовірно, це пов’язано із тим, що в українців існують різні погляди на події 2014-2017 років», – говорить експерт.

Після уроку дитина не має перебувати у стресі, а тому вчитель мусить подбати про правильну подачу інформації, звертає увагу керівник Центру військово-патріотичного виховання самооборони «Галичина».

«Востаннє я доповідав для дітей із сходу, які приїхали відпочивати на Львівщину. Навіть вони погодились, що захоплення стратегічних об’єктів – це війна, а не тероризм. А особливо, коли над захопленими установами майорять прапори чужої держави. Тому я пояснюю дітям і на уроках «Захисту вітчизни», що у нас відбувається військова агресія. Урок має мати завжди позитивний ефект. Інформація мусить подаватися так, щоб дитина не була в стресі після нього. Тому я часто беру дані, які пов’язані із дітьми напряму, наприклад, говорю про зруйновані школи, пояснюю, що там люди не можуть вчитись», – наголошує гість програми.

Дитина мусить розуміти, що Україна – це нація, яка об’єдналася проти ворога, коментує Хараху. Учень має чітко знати, хто є нашим зовнішнім і внутрішнім противниками, а це Росія та корупція. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 15:28:29