вівторок, 5 вересня, 2017, 16:42 Суспільство
Діти мають вчитись в умовах, адекватних реаліям, – Хараху

Навчальні програми шкіл принципово не відрізняються від тих, які були за правління Януковича. У Міністерстві освіти досі не представили нової програми предмету «Захист вітчизни».

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) сказав керівник Центру військово-патріотичного виховання самооборони «Галичина» Сергій Хараху.

«В той час, коли весь світ вивчає сучасні технології, наші діти вчаться метати гранати в танки, складати автомат «Калашникова» тощо. Учні й досі вчаться згідно книжок, де зображений солдат, який йде в бій без екіпіровки. Ніхто не вивчає різні ступені бронежилетів чи будь-якого іншого захисту, крім протигазу. У підручниках 2016 року є малюнки військових в старих радянських касках. Хоч насправді такий казанок жодної кулі не втримає», – розповідає гість програми.

У Міністерстві освіти не представили нової програми предмету «Захист вітчизни», обурюється Сергій Хараху.

«Я завжди наполягаю на тому, що діти мають вчитись в умовах, адекватних реаліям. Найпопулярніша тема у моєму блозі є пов’язаною із тактичним спорядженням і підготовкою. Цю інформацію можна спокійно використовувати для навчання. У квітні я був у Міністерстві освіти, відвідав робочу групу. Нам представили нову програму «Захисту вітчизни». З’ясувалось, що це та сама програма, яка була у 2016 році. Я дуже здивувався цьому», – коментує керівник Центру військово-патріотичного виховання самооборони «Галичина».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 16:48:40