live
Новини » Суспільство

У Бахчисарайському монастирі готували сепаратистів для війни, – Ніна Матвієнко

Мій син, який постригся у ченці, повернувся додому, бо в Бахчисарайському монастирі готували сепаратистів на війну.

Про це розповіла народна артистка України Ніна Матвієнко у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK.

Обидва сини Ніни Матвієнко мають безпосереднє відношення до церкви. До того ж, син Іван в 33 роки постригся у ченці й до війни досить довго перебував у Бахчисарайському монастирі. Але після початку війни з Росією та анексії Криму, він повернувся додому.

«Мій син повернувся додому, бо в Бахчисарайському монастирі готували сепаратистів на війну. До монастиря приходили обстрижені вояки», – розповіла Ніна Матвієнко.

Народна артистка зауважила, що дуже поганою тенденцією є процес, коли держава починає впливати на церкву.

«Сподіваюся, що, зрештою, все сформується так, як має бути. Кожна церква та її майно буде належати приходу та громаді. Також я вважаю, що нарешті вже має бути якесь інше відношення церкви до сьогодення, можливо, вона має бути більш націоналізованою. Адже церква має не на загал звертатися до усіх людей, а бути більш ближчою до своїх громадян, і будувати правильне відношення, особливо в період війни», – певна Ніна Матвієнко

Вона також наголосила на тому, що в українців сьогодні немає національної ідеї. А тому, як один із варіантів зі свого боку, запропонувала, щоб головною національною ідеєю для початку стала повна зміна влади в країні.

«Мені здається, що Україна сьогодні – це порохова бочка. Ми весь час хвилюємо весь світ, і всі потрясіння, які відбуваються у нас, йдуть хвилею по інших країнах. Тому я думаю, що доля України – не спати. І переконана, що настане час, і знайдуться люди, які знову зможуть змінити хід історії», – зазначила Ніна Матвієнко.Loading...
Loading...
Loading...