live
Новини » Суспільство

Ніна Матвієнко: Взагалі ніяк не сприймаю сучасних політиків

В Україні зараз відбувається така собі «кайдашева» політика, коли багато галасу, але все ні про що.

Таку думку висловила народна артистка України Ніна Матвієнко у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK.

«Сучасних політиків я взагалі ніяк не сприймаю. Я відступила від політики і намагаюся більше не пропускати все це через себе. Сьогодні політики нічого не роблять, а коли йдуть так звані політичні баталії, то ніхто не може сказати нічого розумного», – вважає Матвієнко.

Народна артистка пояснює, що бачить в українському політикумі абсолютну нещирість, що не може зацікавлювати.

«Постійні політичні суперечки, які відбуваються в Україні, насправді не є справжніми політичними баталіями, коли людина прямо може сказати всю правду. Наприклад, чому наші високопоставлені політики, коли їздять за кордон, ніколи після цих візитів не розповідають, про що насправді йшлося під час зустрічей. Я вважаю, що в Україні зараз відбувається така собі «кайдашева» політика, коли багато галасу, але все ні про що», – прокоментувала Ніна Матвієнко.

Також вона зазначила, що так званих опозиційних політиків сьогодні практично не можна почути ні по телебаченню, ні деінде.

«Опозиційні сили ніби відсторонилися від загального процесу, і кожен займається своїми справами. Тому я залишаюся в стороні, споглядаю на це все і чекаю, поки з’являться люди, яким можна буде віддати свій голос», – підсумувала Ніна Матвієнко.Loading...
Loading...
Loading...