live
Новини » Суспільство

Ніна Матвієнко про жертв війни: Найстрашніше, що ми звикли до цих цифр

Найстрашніше, коли вмикаєш телевізор, – чути про кількість вбитих. Страшним є і те, що звикли до цих цифр, ми звикли, що вбито, а зазомбованість та байдужість – підсвідомо залазять у нашу шкіру.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK зазначила Ніна Матвієнко, співачка, Народна артистка України, Герой України.

Гостя програми розповіла про поїздки за кордон (у США, Канаду), проте їздила туди Ніна Матвієнко не на відпочинок, а на гастролі. Сама ж народна артистка ніколи не відпочивала: «А я не хотіла!».

А тепер Ніна Матвієнко вирішила – настав час для поїздок, адже коли ти постійно «варишся в одному супові», то цей світ стає дуже тісний. «У кінці кінців, ти хочеш вирватися. Я сама для себе хочу», – зазначила Ніна Матвієнко.

Гостя програми також відкрила таємницю, завдяки якій сьогодні так чудового виглядає.

«Не треба слідкувати за собою – чи ти там втомився, чи не втомився. Добігаєш завжди до вечора – і щасливий», – розповіла Ніна Матвієнко та додала, що дієт не дотримується.

Ніна Матвієнко зазначила, що не цікавиться політикою, а найстрашніше для неї, коли вона вмикає телевізор, – те, що у новинах постійно розповідають про кількість убитих.

«І знаєте, що страшне? Ми звикли до цих цифр, ми звикли, що вбито, і ця зазомбованість, ця байдужість – вона підсвідомо залазить у нашу шкіру. Ми їх не бачимо, ми їх не чуємо», – каже співачка.

Ніна Матвієнко поділилася, що у її серці – любов до людей, а до брехні – пістолет. Співачка також пояснила, чому не може співати перед бійцями АТО.

«А що я їм буду співати? У мене всі сумні пісні, у мене нема таких повсякденних, на повсякдень, у мене немає пісні автора сучасного на будь-яку тему. Пісні народні і тематика така, в основному, драматична… А вони потім підуть у бій. І що? Не знаю. Це не соромно, а мені якось совісно чи брехати, чи як… Це якось, як ляльковий театр», – пояснила Ніна Матвієнко.

Гостя програми також зауважила, що у народних піснях є дуже багато правди.

«Ця, мабуть, правда народної пісні спонукала мене мислити об’єктивно», – зазначила Народна артистка України та додала, що за радянської влади від неї вимагали мовчання, та вона все одно не мовчала.Loading...
Loading...
Loading...