live
Новини » Суспільство

Народна артистка України про допомогу від держави: Ти мусиш сам собі пробивати лобом

На допомогу від держави не слід сподіватися – ти мусиш сам собі пробивати лобом.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK зазначила Ніна Матвієнко, співачка, Народна артистка України, Герой України.

Гостя програми розповіла, чому досі не відкрила школу, маючи такий колосальний досвід. Як зауважила Ніна Матвієнко, насамперед слід подбати про приміщення. Проте на допомогу від держави Народна артистка України не сподівається.

«Зараз цього немає. Ти мусиш сам собі пробивати лобом», – переконана Ніна Матвієнко.

Гостя програми зауважила, що до жодної із «круглих» дат у своєму житті не зробила концертів на великій сцені, і привітань навіть не мала.

Ніна Матвієнко також розповіла, як 2015 року організувала благодійний концерт для бійців АТО у палаці «Україна».

«Спеціально, щоб ми не зробили, підняли оренду. Я не знаю, у чому справа, я сепаратистка там була для них», – зазначила Ніна Матвієнко.

Народна артистка розповіла, чому піднявся скандал на цю тему. Її запросили в ефір одного із телеканалів, щоб вона висловила свою думку. Ніна Матвієнко не знала, хто там іще буде в ефірі.

(Нагадаємо, йдеться про участь Ніни Матвієнко у телемості із так званою «ДНР» на 17-му каналі. – Ред.)

«Що можна говорити, коли ти не знаєш до кінця, що відбувається у цьому житті. Я тільки сказала, що виправдань нема. Є ми, голодних батьків годовані діти, прокляте покоління. Розумієте? На кожного буде відповідальність. І на тих, хто затіяв цю війну. Я ще думаю: хто створив такі умови для такої провокації для убивства наших дітей? Хто їх створив? Як це так відбулося швидко? Тому я не можу зараз гарантувати, чи ми правильно говорили, чи неправильно говорили, але підігрувати нашій сьогодні політиці почали наші директори…», – розповіла Ніна Матвієнко та додала, що в цій ситуації свою роль відіграло і кумівство.Loading...
Loading...
Loading...