Новини » Львів 4 вересня, 2017, 17:38
На вул. Новознесенській у Львові відкрили добудований дитячий садок

Сьогодні, 4 вересня, відкрили дошкільний навчальний заклад № 14, що на вул. Новознесенській, 69. Відкриття цього садочку дало можливість охопити 41 дитину дошкільною освітою, з яких 10 дітей – діти внутрішньо-переміщених осіб. Роботи в ньому завершили в межах проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» та за кошти міського бюджету.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Ми долучилися до реалізації цього проекту з добудови садочка на вулиці Новознесенській. Працювали у співпраці з міською радою, але основне фінансування було виділено урядом Німеччини через банк розвитку KFW і через Український Фонд Соціальних Інвестицій. Було виділено 7 млн грн на реалізацію цього проекту. За ці кошти в садочку № 14 були впроваджені всі сучасні, найновіші технології, які на сьогоднішній день рекомендують іноземні донори при освоєні коштів грантових або інвестиційних.

Хочу подякувати міській владі і управлінню освіти за тісну співпрацю, через яку було реалізовано цей проект. Зі сторони влади було вкладено близько 1,5 млн грн. на те, щоби зробити благоустрій біля садочку, закупити меблі і побудувати павільйон і обладнати ігрові майданчики»,- зазначив директор УФСІ Василь Кузьменко.

«Я переселенка із Донецької області. Коли я із чоловіком і з чотирма дітьми переїхали сюди, то мені зателефонували і запропонували дитячий садок № 14. Коли сюди прийшла, то випадково взнала, що тут є вакансія музичного керівника і керівника драматичного гуртка. Це дуже добре для мене і для моєї дитини, що я працюю в тому садочку, в який ходить моя дитина»,- мати Марія, переселенка із Донецької області.

Ремонт цього об’єкту здійснювався в межах проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який сьогодні впроваджується у Львові та Києві, розрахований на 5 мільйонів євро, які виділив уряд Німеччини. Головний його пріоритет – створення додаткових груп у дитячих садках для дітей з родин переселенців та місцевих мешканців, а також соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб. У Львові це два об’єкти: дитячий садок № 14 на вулиці Новознесенській, 69, а також Центр соціально-психологічної підтримки на базі колишнього гуртожитку на вулиці Угорській, 2.

Приміщення дитячого садочка № 14 перебувало на стадії незавершеного будівництва упродовж останніх чотирьох років. Сьогодні тут завершуються роботи, на які Український фонд соціальних інвестицій вклав близько 5,5 млн гривень. Вартість всього проекту склала 7 млн гривень, що їх надав уряд Німеччини. А влада міста облаштувала ігрові павільйони, закупила меблі та обладнання.

Роботи на об’єкті виконувала обрана Агенцією по впровадженню на конкурсній основі, відповідно до регламентних процедур УФСІ, будівельна фірма ТзОВ-фірма «Метрополіс». Це:

  • монтаж дахової котельні з підведенням газопостачання;
  • проведено усі комунікації (водопостачання, каналізація, телефонізація, радіофікація);
  • влаштовано систему вентиляції з рекуперацією;
  • монтаж системи опалення;
  • внутрішній ремонт приміщень;
  • внутрішнє електропостачання;
  • монтаж світлодіодних світильників.

Загальна вартість ремонтно-будівельних робіт становить 5 451 695,00 грн.

Вартість наданих послуг з технагляду – 62 840,00 грн; з авторського нагляду – 7 387,00 грн.

Навчання – тренінг «Лялька, як персона» – 14 344,00 грн; Енергоаудит 17 975,00 грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 16:52 :47