понеділок, 4 вересня, 2017, 13:27 блоги Львів
Колапс на Городоцькій у Львові: Приміські маршрутки вигнали, а міських не додали
Наталія Шутка
журналіст IA ZIK
Переповнена маршрутка у Львові. Фото: zaxid.net
Переповнена маршрутка у Львові. Фото: zaxid.net

У Львові сьогодні чимало студентів запізнилося на пари, а працівників – на роботу. Усе через непродумані транспортні експерименти чиновників.

Про вересневий стрес для мешканців Львівщини, пов’язаний із черговим «переселенням» маршруток вже йшлося у матеріалі IA ZIK. І цей дань настав.

Зокрема, як і слід було очікувати, для багатьох приїжджих з Мостиського району стало цілковитою несподіванкою, що кінцева їх маршруток не на АС-8 (Головний залізничний вокзал), а на в’їзді до Львова на вул. Городоцькій – так звана АС «Західна». Водії просто ставили пасажирів до відома: «Все, приїхали!». При цьому тарифи на проїзд ніхто не переглядав: люди заплатили, як раніше, коли їздили до району Привокзальної. А сьогодні сюрприз: декому довелося їхати з двома-трьома пересадками!

Весь народ, який прибув з чотирьох районів – Самбірського, Старосамбірського, Турківського, Мостиського – хлинув на зупинку громадського транспорту навпроти «Метро». У «час пік» – 7.30-8.00 хмари були не лише на дощовому небі, а й на цій зупинці. Кілометрові затори, натовпи людей, які мали намір впихнутися бодай у щось і доїхати бодай кудись. Виглядало навіть страшно, коли ця «людська хмара», брала штурмом маршрутку.

Не всі студенти орієнтувалися, як дістатися звідти далі у місто – до центру, на вул. Личаківську. Міські маршрутки, які мають тут кінцеві чи біля «Епіцентру» (21, 14) курсують у бік Південного. Комунального 2а не було на горизонті. А всі інші, що їдуть з Рудного, Лапаївки, Зимної Води до центру Львова і далі на Личаківську чи у бік АС-2 (вул. Богдана Хмельницького) аж тріщали від своїх пасажирів.

Приміські маршрутки вигнали на околицю, а міського транспорту, аби везти людей від так званої АС «Західна» далі у місто, не додали. У підсумку – Армагеддон.

Як інформує ГО «За якісний транспорт», сьогодні уперше за останні три роки в осінній період у Львові виїхало менше ніж 500 автобусів. Окрім цього, великі автобуси стоять на території комунального «АТП-1», в тому числі і нові автобуси виробництва СП «Електронтранс», а на маршрутах їздять орендовані жовті маршрутки.

Слушно зауважила у переповненій 138-й студентка Львівської консерваторії: у забиту міську маршрутку слід запхати міського й обласного чиновників від транспорту: нехай на своїй шкурі відчують транспортні експерименти. Загалом люди налаштовані протестувати і писати скарги. Якщо у вересні таке твориться з транспортом, страшно подумати, що ж буде взимку.

Читайте також: Вересневий стрес для мешканців Львівщини – чергове «переселення» маршруток

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 12:39 :06