субота, 2 вересня, 2017, 12:57 Політика
Якщо 16-го вересня ЗМІ почнуть страйкувати, 19-го знайдуть вбивцю Гонгадзе, – Вересень

Коли журналіст відчуває свою безпорадність, він, як і будь-хто інший, починає страйкувати. Страйк – це єдиний спосіб впливу на владу.

Таку думку в ефірі проекту «Почути Україну» (щоп'ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив журналіст Микола Вересень.

«Шістнадцятого вересня буде чергова річниця зникнення Георгія Гонгадзе. Я давно казав, що для того, щоб зрушити ГПУ, потрібен якийсь страйк. Якщо підійти до Генпрокуратури, там будуть плескати в долоні, тому що це нічого не дасть. А от якщо 16-го вересня не вийдуть всі канали, радіо та інтернет-видання, а потім, можливо, не вийдуть і 17-го, і 18-го. То щось мені підказує, що 19-го злочинців знайдуть», – вважає Микола Вересень.

Адже, за його словами, коли Президент, прем'єр, спікер Верховної Ради та народні депутати прийдуть на роботу, а немає жодної інформації, тоді для них це стане важливо.

«Тоді українські громадяни побачать, що у нас справді є четверта влада. Рано чи пізно так станеться. Це буде першою ознакою цивілізованості нашої країни, коли самі журналісти відчувають свою відповідальність. А коли вони відчувають свою безпорадність, вони, як будь-хто, роблять страйк», – пояснює телеведучий.

На його думку, коли лікарям скажуть, що не можна лікувати людей, вони теж почнуть страйкувати і негайно все вирішиться. Така ж ситуація і серед представників інших професій.

«Це єдиний спосіб впливу на владу. Іншого способу поки що не придумали», – вважає журналіст.

Читайте також: У справі Гонгадзе є докази, які не всім сподобаються, - Луценко

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 16:51:36