субота, 2 вересня, 2017, 13:02 Політика
У справі Небесної сотні слідчі майже не отримують допомоги, – Ігор Луценко

Слідчі у справі розстрілу «Небесної сотні» зараз працюють на свій страх і ризик. Зараз їм допомагають лише адвокати, волонтери та окремі нардепи. Більше допомоги у них немає.

Про це в ефірі проекту «Почути Україну» (щоп'ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) розповів народний депутат України Ігор Луценко.

«У справі про побиття мене під час Революції Гідності є несподіваний прогрес. Чергова група слідчих, котра взяла собі цю справу, а таких змінилось вже три, знайшла певні нові зачіпки і з'явився новий підозрюваний», – розповідає Ігор Луценко.

Хоча, на його думку, така ситуація насправді скоріше є винятком, оскільки там є елемент лобізму з його боку.

«Але ж справ по Майдану значно більше, і не всі потерпілі – народні депутати. Насправді абсолютна аналогія між нерозслідуванням справ по журналістах та справ по Майдану. Причина у системі роботи правоохоронних органів. Якщо начальник з певною регулярністю не питатиме у підлеглих, де результат у цій справі, вона так і лежатиме мертвим вантажем. Раз на рік видаватимуть якісь піар-результати, а потім знову рік «спати», – вважає нардеп.

За його словами, ця схема однаково працює і у розслідуваннях вбивств Небесної сотні, і у справі Павла Шеремета.

«Якщо б Президент, який дуже плаче за Небесною сотнею, Генеральний прокурор регулярно збиралися і запитували слідчих про те, що їм необхідно для розслідування, у них було б значно більше можливостей, щоб довести до кінця бодай половину цих справ. Натомість ті працюють, в основному, на свій страх і ризик, іноді їм допомагають адвокати «Небесної сотні», волонтери та окремі народні депутати. Більше у них допомоги немає», – пояснює колишній редактор і журналіст інтернет-видань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 16:51:19