Новини » Світ 2 вересня, 2017, 17:07
Дипломатичний скандал: росіяни протестують проти ймовірних обшуків у Вашингтоні

МЗС РФ вручив раднику-посланнику посольства США в Москві Ентоні Годфрі ноту протесту «у зв’язку з наміром американської влади влаштувати обшук в торговому представництві Російської Федерації у Вашингтоні».

Про це повідомляє російське зовнішньополітичне відомство.

«2 вересня в МЗС Росії був викликаний радник-посланник Посольства США в Москві Е.Годфрі. Йому вручена нота протесту у зв’язку з наміром американської влади влаштувати обшук в Торговому представництві Російської Федерації у Вашингтоні, в яке від сьогодні нас позбавляють доступу, хоча ця будівля перебуває в російській державній власності і має дипломатичний імунітет», – вказується в документі.

У ноті підкреслюється, що МЗС РФ розглядає «запланований нелегітимний огляд дипломатичних приміщень Росії без присутності російських офіційних осіб і висловлену погрозу зламати вхідні двері як безпрецедентну, агресивну акцію, яка до того ж може бути використана спецслужбами США для організації антиросійської провокації за допомогою підкинутих компрометуючих предметів».

У російському відомстві наполягають, що влада США повинні припинити «грубі порушення міжнародного права і відмовитися від посягання на імунітет дипломатичних установ Росії». В іншому випадку Росія залишає за собою право на відповідні заходи на основі взаємності.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що Співробітники торгового представництва Росії у Вашингтоні спішно спалюють на його задньому дворі паперовий документообіг.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 10:27 :50