п'ятниця, 1 вересня, 2017, 22:50 Світ
В Кенії вперше в історії Африки анулювали результати президентських виборів

Верховний суд Кенії у п’ятницю вперше в історії країн Африки анулював вибори президента та наказав провести повторні протягом 60-ти днів.

Про це повідомив головний суддя країни, – повідомляє CNN.

«Президентські вибори були проведені не відповідно до конституції, оголошені результати були недійсними», – заявив Головний суддя та Президент Верховного суду Кенії Девід Марага, наказавши провести нові вибори протягом наступних 60-ти днів.

У своєму рішенні суд Кенії погодився з аргументами представників опозиції про порушення з боку виборчої комісії. Раіла Одінга, представник опозиції і головний опонент чинного президента Ухуру Кеніятти на виборах заявив, що члени комісії вчинили жахливий злочин.

«Вперше в історії африканської демократизації суд прийняв рішення про анулювання президентських виборів... Це дійсно дуже історичний день для людей Кенії і, тим більше, людей на африканському континенті», – додав Марага. 

У телевізійному зверненні до народу Кенії нинішній президент Ухуру Кеніятта заявив, що не погоджується з рішенням суду, але буде поважати його.

Результати виборів минулого місяця викликали масові протести та насильство, в результаті яких у Кенії загинуло щонайменше 28 людей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 10:56:48