Новини » Економіка 1 вересня, 2017, 19:10
Нардеп розповів, як досягнути справедливої ціни на газ

Два роки тому до ВРУ внесено законопроект «Про справедливу ціну на газ», реалізація якого передбачає чотири кроки. Один із них – ліквідація «Нафтогазу» та «Укргазвидобування».

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив Сергій Каплін, народний депутат України.

Гість програми розповів, що два роки тому разом із Олександром Сугоняко вніс до ВРУ законопроект «Про справедливу ціну на газ». Цей документ передбачає чотири кроки. Перший із них – ліквідація «несправедливого ПДВ на звичайну людину».

«Друга складова. Ми плануємо прибрати дві дуже серйозні і теж аномальні прокладки – «Нафтогаз»…», – зазначив нардеп, проте Юрій Гримчак, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, перебив свого опонента зауваженням щодо необхідності слухати те, що ці люди хочуть зробити, але не можуть.

Заступник міністра зазначив, що він із позицією уряду погоджується та розповідає про те, що уже зроблено.

На це Сергій Каплін відреагував різко: «Цей парламент сформував уряд, де ви працюєте. Так от, без Ахметова, не відібравши у нього Київенерго, не забравши у нього ключові генерації, не примушуючи його платити зарплату шахтарям, металургам на гідному рівні, а не купувати «Шахтар» і не спонсорувати схід, бойовиків на сході… Уся країна знає, хто є автором і хто простимулював усі ті події, які на сході відбулися, і за чиї гроші розділено країну».

На це Юрій Гримчак відповів, що він виходив на Майдан, щоб у країні діяв закон, а не правило, мовляв, ми все знаємо, цього будемо вішати. Він закликав опонента у випадку, якщо у нього є відповідні факти про фінансування бойовиків тощо, звертатися до СБУ.

Каплін звернувся до Гримчака: «Поки ми вас не винесемо, поки ми не ліквідуємо «Нафтогаз», «Укргазвидобування», доки ми не деолігархізуємо країну, змін не буде», – заявив нардеп.

У підсумку суперечка між опонентами настільки розгорілася, що ведучій довелося кілька разів вмикати сигнал тиші.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 17:20 :31