Новини » Економіка 1 вересня, 2017, 17:59
Нардеп: Протягом наступних місяців тарифи на комунальні послуги зростуть на 19%

Родина віддає 70-75 відсотків з того, що заробляє, щоб отримати тепло, світло. І це надзвичайно серйозна проблема.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив Сергій Каплін, народний депутат України.

Коментуючи питання щодо суттєвого зростання тарифів на комунальні послуги за останній період, Сергій Каплін зауважив, що добре знає, скільки сплачує за «комуналку» його мати, яка мешкає у селі, та виборці.

«Люди віддають дві третини того, що вони заробляють, за комунальні платежі. Родина віддає 70-75 відсотків з того, що заробляє, щоб отримати тепло, світло. І це надзвичайно серйозна проблема», – каже народний депутат.

Гість програми також назвав іншу проблему: 8 із 12 мільйонів українських пенсіонерів отримують 1312 гривень пенсії, а це означає, що, платячи такі високі тарифи, людина просто не може вижити.

«І ще одна новина від Гройсмана. У тому меморандумі, який був підписаний із МВФ, є норма про 19-відсоткове збільшення протягом наступних кількох місяців вартості комунальних платежів», – заявив депутат.

Юрій Гримчак, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, заявив, що нині рівень проплат за комунальні послуги в Україні, за даними статистики, становить 100,8 відсотка.

Проте його опонент засумнівався у цьому, позаяк середній рівень проплат у Полтаві за опалення та гарячу воду становить 78,8 відсотків.

Сергій Каплін також на тому, що нині, напередодні осені та зими, українців менше хвилюють безпекові виклики порівняно із питанням оплати за комунальні послуги, адже є багато випадків, коли люди гріються, беручи у ліжко баклажки із гарячою водою.

Він також звернув увагу на те, що ніхто в Україні не знає, як формуються тарифи на комунальні послуги.

Читайте також: Українці платять «таємні» податки, самі про те не знаючи

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 01:26 :28