Новини » Політика 1 вересня, 2017, 18:40
Каплін: Ціна на скраплений газ – результат змови влади з олігархами

У найвищі кабінети країни крупні газотрейдери, очевидно, принесли сумки з грошима. Через що, відповідно,і сформувалася така неймовірна ціна на скраплений газ.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Каплін в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK).

«Держрезерв, розуміючи що є залежність у 79% від імпорту з боку Казахстану, Білорусі та Росії,і при цьому є лише невелика частка українського виробництва скрапленого газу, за три роки вже міг сформувати інфраструктури, щоби запастися на 200-300 тисяч тон газу і через інтервенції та стабілізуючі аукціоні навести порядок на газовому ринку», – зауважив Каплін.

Натомість, на думку нардепа, цього не було зроблено саме через домовленості між крупними газотрейдерами та владою.

«У найвищі кабінети країни крупні газотрейдери, очевидно, принесли сумки з грошима. Відповідно, механізми корупції і призвели до того, що сформувалася така неймовірна ціна на газ через змову влади з олігархами, які і є власниками найбільших нафтогазових мереж», – запевнив Сергій Каплін.

Так, за формацією нардепа, протягом останнього часу, зокрема в Києві, були закриті 400 газових заправок, натомість працювати залишилися тільки великі нафтогазові мережі. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 11:52 :48