четвер, 31 серпня, 2017, 9:29 Суспільство
Вересень для багатьох українських родин починається несвятково
Оксана Думанська
письменниця, перекладач
Школа. Фото: Роман Балук/ZIK
Школа. Фото: Роман Балук/ZIK

Хто користається громадським транспортом, той не дасть збрехати: більшість діалогів – про школу. Не так про школу, як про те, що вона тепер «коштує».

Мила молодичка скаржиться старшій жінці на те, що вимагають благодійний внесок у 800 гривень (це навіть не обговорюється), гроші, щоб докупити парти, на подушечки під сіднички першокласників (і щоб пошивки були однакові), на ремонт басейну (він ремонтується не перший рік) і у фонд школи щомісяця, гроші за право користуватися шкільною бібліотекою, гроші на підручники з англійської, які школа потім візьме собі... І це не повний список витрат тільки на школу – звичайну школу на Науковій... Щось із цих витрат прийнятне, а щось і ні. Кажу молодичці: то хай батьки йдуть до директора і щиро йому скажуть, на що згодні дати гроші, а решту хай шукає сам, якщо йому бракує для господарки. Вона лиш усміхнулася.

Не приїде Лілія Гриневич впорядковувати справи у кожній школі – це все вже на сумлінні місцевих органів освіти та громад. Але вересень для багатьох українських родин починається несвятково. І як тоді полюбити школу?!

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 07:10 :29