четвер, 31 серпня, 2017, 14:29 Львів
Біля Жидачева несанкціоновано вивантажили 20 тонн львівського сміття
Біля Жидачева несанкціоновано вивантажили приблизно 20 тонн львівського сміття
Біля Жидачева несанкціоновано вивантажили приблизно 20 тонн львівського сміття

У ніч на 31 серпня невідомий перевізник викинув величезну купу сміття у непризначеному на це місці – на польовій дорозі, що на межі м. Жидачева (поряд з вулицею Д. Галицького, у напрямку м. Ходорова).

На несанкціоноване звалище одразу виїхали міський голова Жидачева Володимир Левко, заступник міського голови Ярослав Гаврильчук, секретар виконавчого комітету Ярослав Турченяк і начальник міського виробничого управління комунального господарства Володимир Петрінець.

За документацію, що була серед відходів, встановлено, що сміття приїхало зі Львова. Самовільно викинуто у зеленій зоні два повних сміттєвози непотрібу, а це приблизно 20 тонн несортованих побутових відходів.

За цим ганебним фактом видано розпорядження міського голови Жидачева про створення робочої групи з розслідування несанкціонованого викиду сміття. Відповідні листи скеровано до правоохоронних органів, у департаменти розвитку ЖКГ, екології і природних ресурсів Львівської ОДА, державну екологічну інспекцію, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на Жидачівську міську раду.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:53 :45