Новини » Львів 993

Винничук: Львівська міськрада – це банда садистів, бо прирекла львів’ян на гроби на колесах

Фото: Роман Балук/ZIK

Відомий письменник Юрій Винничук заявив, що Львівська міська рада – це банда садистів, бо мучить львів’ян проблемами транспорту. У туристичному місті львів’ян прирекли на ці гроби на колесах. Невже не можна взяти кредит і закупити автобуси.

Про це Юрій Винничук написав у Фейсбуці.

Подаємо його допис у повному обсязі:

«Львівська міська рада – це банда садистів. Скільки років вони нас мучать проблемами транспорту. Це просто не вкладається в голову. Туристичне місто! А ми що – приречені на ці гроби на колесах? Невже не можна взяти кредит і закупити автобуси?

Сьогодні (учора – ред.) пополудні маршрутка 36а з Винників до Львова загорілася. Але родзинка не в цьому. Бо це ж буденна річ – дим собі валить, а ми собі їдемо. А в тому, що водій НЕ МАВ вогнегасника. Люди з маршрутки повиходили. Водій витяг відро з водою і почав гасити. Так гасив, що дим перейшов плавно на вогонь. Добре, що їхали хлопаки на автах і спинилися та почали гасити.

На Підвальній теж пополудні в маршрутки відвалилося колесо. Це все на моїх очах.

Проблема в тому, що ті, кого ми вибираємо, в маршрутках не їздять. Їм насрати на нас, на наші проблеми. Кілька років тому ці ідіоти влаштували транспортну реформу, після якої настав колапс, страшні черги на зупинках і переповнені маршрутки. А їм по цимбалах. У них вічне свято пампуха. Бодай вам ті пампухи назад цілими вилізли»

У наступному дописі Юрій Винничук додав: «Мар’яна П’єцух (журналіст – ред.) нагадала навздогін до мого попереднього посту глибоке одкровення про кредити на львівський транспорт.

А. Садовий, 2014 рік:.

«– Так, ми поставили мету повністю перейти на великі автобуси. Але не забувайте, що є таке поняття, як економіка. Проїзд у Львові на автобусі – 3 гривні, а порівняйте ціни хоча би в Польщі (від 2,8 злотих – за нинішнім курсом, це від 10 гривень – ред.).... Це все є в планах, але на це треба мати кошти.

– Тобто, треба піднімати вартість проїзду до рівня польського, щоб оновити автобуси?

– Не як у Польщі, бо там інший рівень зарплат. Якщо держава буде нормально розвиватися, а кредитна ставка буде на рівні європейської, тоді можна говорити про кредити, бо за таких умов реально спрогнозувати свою діяльність на десять років уперед».

загрузка...
загрузка...
Loading...