Новини » Регіони 30 серпня, 2017, 11:50
У Рівному 90% продукції кулінарних відділів супермаркетів є епідемічно небезпечною
Фото: vesti-ukr.com
Фото: vesti-ukr.com

У серпні спеціалісти Рівненського обласного лабораторного центру отримали підтвердження результатів епідеміологічного моніторингу. Вони свідчать про те, що 90% продукції кулінарних відділів супермаркетів Рівного є епідемічно небезпечною.

Про це власкору IA ZIK повідомили у Державній установі «Рівненський обласний лабораторний центр».

У 9 кулінарних відділах супермаркетів та одному закладі громадського харчування було відібрано і досліджено 22 зразки харчових продуктів, 20 з яких були мікробнозабрудненими, причому повністю безпечної продукції не було у жодному закладі. У досліджених продуктах виявлено невідповідність за широким спектром показників безпечності, зокрема, бактерії кишкової палички (у тому числі умовно патогенні кишкові бактерії), золотистий стафілокок, які можуть стати чинниками гострих гастроентероколітів. Значно перевищена допустима кількість дріжджових грибів та загальна кількість мікроорганізмів.

Загалом, епідеміологи у 2017 році фіксують зростання рівня захворюваності в місті Рівне на гострі кишкові інфекції, яка в 2,7 раза перевищує середній показник по області та в 1,6 раза – рівень тогорічної захворюваності у самому обласному центрі. При визначенні епідеміологічного анамнезу у захворілих (з’ясуванні причин та обставин харчових отруєнь) з’ясувалося, що значна кількість потерпілих пов’язує свої захворювання із харчуванням у кафе і ресторанах та придбанням товарів у супермаркетах, зокрема, люди зазначають факт придбання неякісної продукції у кулінарних відділах супермаркетів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 12:17 :51