Новини » Регіони 30 серпня, 2017, 18:05
На Рівненщині прокуратура виявила факти незаконної вирубки лісів

Прокуратурою Рівненської області під час вивчення стану законності у сфері охорони, використання та відтворення лісів встановлено факти вчинення неправомірних дій посадовими особами Дубровицького держспецлісгоспу та Соснівського лісового господарства, внаслідок чого здійснено незаконну порубку дерев.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

Встановлено, що у порушення вимог лісового законодавства відповідальні особи зазначених лісгоспів видали лісорубні квитки на здійснення рубок, що не були передбачені у матеріалах лісовпорядкування. У подальшому, на підставі лісорубних квитків було зрубано 560 дерев різних порід, переважно – сосна, на лісових ділянках загальною площею 5,8 га, чим завдано значної шкоди довкіллю.

З метою захисту державних інтересів, прокуратурою Рівненської області внесено до суду позовні заяви про визнання незаконними дій посадових осіб лісових господарств щодо видачі лісорубних квитків.

Рівненським окружним адміністративним судом позовні вимоги прокуратури визнано обґрунтованими та їх задоволено.

Також за наслідками виявлених порушень прокуратура ініціювала внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про вчинення кримінального правопорушення за фактом незаконної порубки лісу.

Досудове розслідування доручено проводити органам поліції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 08:14 :26