Новини » Суспільство 29 серпня, 2017, 14:53
Вправи можуть допомогти новоспеченим мамам впоратися з депресією, – британське дослідження

Вправи можуть допомогти жінкам пом’якшити симптоми післяпологової депресії, виявило нове дослідження.

Вправи з аеробіки слід розглядати як «антистрес» для жінок, які нещодавно народили і у яких присутні симптоми депресії, – інформує видання The Daily Telegraph.

Також фізична активність може потенційно бути профілактикою для усіх новоспечених мам, додали дослідники.

Науковці з Бірмінгемського університету, Великобританія, вивчили дані 13 досліджень, у яких брали участь 1734 жінки.

Їхнє дослідження, опубліковане у British Journal of General Practice, робить висновок, що вправи ефективно знижують післяпологові симптоми депресії.

Тим часом окреме дослідження, опубліковане у тому ж журналі, аналізує жіночий досвід з пошуку допомоги при післяпологовій депресії.

Аналіз 24 британських досліджень виявив, що багато жінок не зверталися за допомогою через «упередження».

Автори заявили, що жінки відчувають тиск, щоб бути «хорошими матерями», і що «невдача» негативно впливає на їх психічне здоров’я та ймовірність звернутися за допомогою.

Вони заявили, що це узгоджується з іншими повідомленнями, які виявили, що страх невдачі може призвести до «замкненості».

«Поєднання страху з упередженням та високі вимоги жінок від самих себе, ще більше підриває їхню самооцінку, посилюючи депресію», – написали вони.

Д-р Джуді Шекспір, прес-секретар з питань перинатального психічного здоров’я Королівського коледжу лікарів-гінекологів та співавтор дослідження, сказала: «Загалом ставлення до психічного здоров’я покращується в усьому суспільстві, проте жахливе упередження все ще оточує матерів з проблемами психічного здоров’я, і не в останню чергу причиною цього є самі жінки».

«Як показує це дослідження, багато жінок вважає, що якщо розкажуть про свої страхи, то їх засудять або підключаться соціальні служби».

«Ми знаємо, що жінкам треба левова доля сміливості, щоб звернутися до свого лікаря з тим, що їх турбує, тому важливо, щоб коли вони зверталися, їх сприймали всерйоз, щоб вони почувалися у безпеці і могли розкрити свої почуття професіоналам у сфері охорони здоров’я».

«Фізична активність має численні переваги для фізичного та психічного здоров’я всіх пацієнтів, тому не дивно, що дослідження виявило позитивний вплив на скорочення деяких післяпологових проблем психічного здоров’я, таких як постнатальна депресія у новоспечених матерів», – прокоментувала вона результати паралельного дослідження.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Читайте також: Медики вирахували вік, коли жінка стає найкращою мамою

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 14:26 :01