Новини » Суспільство 29 серпня, 2017, 2:15
Вчені виявили продукт, який захищає від більшості видів раку

Науковці провели понад 15 тисяч досліджень і випробувань, які довели тісний зв’язок між вживанням часника й захистом трьох основних причин смерті людини, мова про рак, інфекції та серцево-судинні захворювання.

Про це повідомляє dobryjlikar.

Для процесу поділу і метастазування ракових клітин необхідно постійне харчування. Проте присутній в часнику алліцин провокує голодування пухлинних тканин, завдяки чому блокуються шляхи поширення злоякісного процесу. Володіє алліцин і потужною антибактеріальною властивістю, завдяки якому регулярне вживання часнику допомагає запобігти більшість відомих інфекцій.

Кварцетин і сполуки сірки доповнюють і підсилюють вплив алліцину. За словами вчених з Американського інституту боротьби з раком, присутній в часнику кварцетин зупиняє ріст злоякісних новоутворень в товстій кишці, тканинах стравоходу, шлунка і сечового міхура. Сірчані з’єднання здатні проникати через гематоенцефалічний бар’єр і боротися з раком мозку – гліобластомою. Повертаючись до кварцетину, необхідно згадати про здатність цієї речовини виводити з організму надлишки холестерину і зміцнювати стінки кровоносних судин. Така особливість дозволяє часник поставити в один ряд з серцевими препаратами.

Є ще один компонент часнику – даллілдисульфид, який відрізняється сильним профілактичним впливом, вважається потужним профілактичним засобом проти раку легенів, кишківника та шкіри. 

А ще часник багатий найціннішим мінералом – селеном, який, за словами фахівців, здатний обмежувати приплив крові до пухлини і тим самим запобігати її зростання. До того ж, селен допомагає легше переносити хіміотерапію, захищаючи організм від побічних ефектів такого лікування і попереджаючи хромосомні пошкодження ДНК. Селен також є джерелом потужного антиоксиданту – глутатіонпероксидази. Це речовина запобігає окисленню холестерину і не дає йому осідати на стінках судин, скорочує ризик виникнення інфарктів і інсультів.

А триптофан сприяє виробленню в організмі серотоніну та мелатоніну. Дана речовина виробляється шишкоподібною залозою нетривалий період відразу після засинання і є потужним засобом проти вільних радикалів. А якщо врахувати, що виробництво мелатоніну зводиться до нуля до 70 років, можна пояснити, чому онкологічні захворювання розвиваються переважно в похилому віці. Загалом вчені доводять, мовляв, часник допомагає запобігти розвитку 13 видів раку.

Фахівці рекомендують щодня з’їдати 4-5 зубчиків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 18:15 :22