вівторок, 29 серпня, 2017, 20:46 Суспільство
Сергій Шум зізнався, що підозрюваний у вбивстві Вороненкова був його другом

Відомий психіатр зізнався, що дружив з підозрюваним у вбивстві російського політика Дениса Вороненкова.

Про це ефірі програми »HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK заявив, Сергій Шум, заступник директора Науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології Міністерства охорони здоров’я України

«Я був на похороні вбивці російського політика Вороненкова. Це був мій друг з юності. Мене дуже здивувало те, що він зробив. Я перестав з ним спілкуватись, коли я поїхав з Дніпра в Київ і мені не відомо, що він робив останніми роками. Це було у 2008 році. Згодом я дізнався, що він був у розшуку з 2011, чи 2012 року і на цей час ми вже не спілкувались», – розповів психіатр.

За словами пана Шума, ще коли він дружив з Паршовим у Дніпрі, то не бачив його зв’язку з кримінальною діяльністю.

«Мені здається, що на похорон могла б прийти кожна людина. Я не знаю, як в подальшому склався його шлях, але та сторона, з якої я його знав спонукала мене так зробити. Вважаю, що я його добре знав, але як було насправді я не знаю. Коли я з ним спілкувався, то не бачив його зв’язку з кримінальною діяльністю», – зазначив Сергій Шум.

Нагадаємо, 23 березня перед обідом у центрі Києва був розстріляний колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненков, який нещодавно отримав українське громадянство. При цьому охоронець росіянина встиг вистрілити в убивцю і теж був важко поранений.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 12:49 :07