Новини » Політика 29 серпня, 2017, 22:18
Сашко Лірник: У країні відбувається реванш проросійських сил
Сашко Лірник. Фото: blogspot.com
Сашко Лірник. Фото: blogspot.com

Люди, які сьогодні відверто агітують проти України, мають вільний доступ до прямого ефіру на телебаченні.

Таку думку висловив письменник Сашко Лірник в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK).

«Майдан – це героїчна спроба українців звільнитися від імперського впливу Росії. Проте, на жаль, зараз я спостерігаю відвертий реванш повернення цих сил. Адже чому і досі ніхто із винних не арештований, не посаджений за грати, а коли таких людей і арештовують, то через певний час відпускають на волю?», – обурюється Сашко Лірник.

Натомість, додає письменник, люди, які відверто агітують проти України, мають вільний доступ до прямого ефіру на телебаченні.

«Незважаючи на те, що в Україні діє демократія, зараз вона має працювати з поправкою на війну. І якщо відома особа виступає проти України, то вона принаймні не має права бути в прямому ефірі, до того ж, згідно із законом, таких людей взагалі потрібно арештовувати», – наголосив письменник-казкар.

Волонтер Юрій Касьянов додав, що так звані сучасні князьки Сходу, зокрема Ахметов, багато років використовували антиукраїнську імперську пропаганду як засіб управляння своїм електоратом.

«Такі люди, як Ахметов, завжди протиставляли Схід і Захід України, завдяки чому на Сході створювалося підґрунтя для російської окупації. Такі думки про протистояння було не складно нав’язати, адже більшість населення тих регіонів було заселене росіянами в певні періоди української історії. Зокрема, коли в час голодомору1932-1933 років вимирали цілі українські села, а на їх місце заселяли росіян», – розповідає Касьянов.

Він пояснює, що одним із провідних вихідців із цього ж культурного прошарку і є Ахметов, який сьогодні захопив частину українського національного багатства. І він, розуміючи настрої такого населення, використовував тяжіння до Росії, щоб отримати свій електорат. У наслідок чого згодом і відбулася часткова окупація Донбасу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 04:00 :20