Новини » Політика 29 серпня, 2017, 17:09
Купрій вказав, що може призвести до втрати соборності нашої держави

Добровільно окупанти не залишать Україну. Це може відбутися з кров’ю або без крові.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив Віталій Купрій, народний депутат України, позафракційний.

Гість програми вважає, що Мінські домовленості призведуть до федералізації України, втрати соборності нашої держави.

«Цього не можна допустити. Я абсолютно упевнений, що добровільно ніхто не залишить Україну. Це абсурд. Ми можемо казати – з кров’ю або без крові. Якщо тиск буде настільки потужний на Російську Федерацію, буде знайдене якесь рішення, наразі я його не бачу абсолютно, з тієї позиції, яку зайняла насамперед Україна, яка продовжує торгувати з РФ, яка має нерозірваний договір про дружбу і співробітництво. Ми ж товариші, як же ми будемо вводити санкції?», – каже нардеп.

Гість програми також наголосив, що очільник держави розповідає про те, що Липецька фабрика – закрита, проте податки сплачують, при тому чималі.

Таку ситуацію, продовжив нардеп, не могли не помітити іноземні партнери України:

«Західні колеги побачили, що держава Україна, уособлена Президентом…, не збирається рвати відносини з РФ ні дипломатичні, жодні… Ми продовжуємо торгувати. А чому вони мають страждати у цій ситуації? Так само і Трамп, можливо, дивиться. Чи не легше розміняти таку Україну, яка фактично, непередбачувана?».

А ось народний депутат України від БПП Іван Вінник наголосив, що Мінські домовленості – не юридичний документ.

«Це дипломатично-політичний документ. Він – не зобов’язує. Це – дороговказ, протокол», – наголосив нардеп.

Головне завдання Мінського протоколу, нагадав гість програми, припинення вогню, звільнення заручників, застосування економічних санкцій. Разом із тим, Іван Вінник наголосив, що посилатися на цей документ у суді є неможливо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 05:20 :18