Новини » Політика 29 серпня, 2017, 22:00
Касьянов: Так звана політика захисту мови є антиукраїнською

Пропагуючи до вивчення української мови, влада не переймається такою простою річчю, як відкриття вечірніх шкіл для вивчення мови.

Таку думку висловив волонтер Юрій Касьянов в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK).

«Хоч в Україні й декларується політика захисту мови, проте вона є антиукраїнською. Оскільки при владі перебувають по суті антиукраїнські сили, яких цікавлять тільки гроші й Україна як місце заробітку цих грошей. Тому їх не цікавить таке важливе питання як створення умов для вивчення української мови та пропаганди культури та історії України», – вважає Касьянов.

Зокрема, пояснює волонтер, пропагуючи до вивчення української мови, влада не переймається такою простою річчю, як відкриття вечірніх шкіл для вивчення української мови.

«Хоч такі вечірні школи для вивчення мови і працюють зараз, проте їх абсолютно недостатньо. Зокрема в Києві дуже складно знайти вечірню школу чи курси вивчення української мови. Натомість сучасна російська «культура» має загальний імперський напрямок щодо України, оскільки досі діє за принципом поневолення нашої держави.

На думку Касьянова, Україна втратила Крим саме через те, що там не проводилася жодна проукраїнська національна політика.

«Ще до окупації Криму я неодноразово приїздив туди, але відчував себе там так, ніби я перебуваю в Росії. Скрізь були присутні російські телеканали і навіть російській спосіб життя, зокрема до Росії було ставлення, як до неньки-батьківщини» – зауважив Юрій Касьянов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 17:05 :40