Новини » Політика 29 серпня, 2017, 20:35
Глава Нацполіції пообіцяв забезпечити спокій 30 тис. паломникам-хасидам в Умані

З 20 по 21 вересня в м. Умань відбудуться щорічне святкування Нового року за іудейським календарем. З цієї нагоди Україна готується прийняти понад 30 тисяч осіб з більш ніж 20 країн світу.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Сьогодні, 29 серпня, відбулася зустріч Голови Нацполіції Сергія Князєва з представниками держави Ізраїль на чолі з послом Еліавом Белоцерковскі з приводу забезпечення правопорядку під час паломництва до Умані.

Сергій Князєв розповів, що для Нацполіції важливим є забезпечення та підтримання безпеки під час заходу, для того, щоб всі паломники, які прибувають до Умані почувалися спокійно.

Очільник Нацполіції наголосив на зниженні кількості правопорушень та підвищенні лояльності громадян у попередні роки: «Минулого року не було зафіксовано суттєвих правопорушень. Більш того, ми відслідковуємо економічний бум та розвиток відносин між місцевими мешканцями та паломниками під час святкувань».

Голова розповів, що традиційно забезпечувати громадський порядок поліція буде разом з працівниками Національної гвардії. В цьому році на забезпечення публічної безпеки планується залучити близько 500 поліцейських, а також щонайменше 15 працівників поліції держави Ізраїль. Також, в охороні громадського порядку буде задіяний новий підрозділ – тактична поліція. Основним завданням якої є забезпечення правопорядку під час масових заходів.

Нагадаємо, що в червні керівник київської поліції пообіцяв євродепутатці забезпечити безпеку так званого гей-параду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 19:15 :16