Новини » Політика

ZIK прокоментував дії свого журналіста на «Ході нескорених»

Телеканал ZIK.

З огляду на резонанс, який викликало в соціальній мережі Facebook відео з «Ходи нескорених» на День незалежності за участю журналіста телеканалу ZIK Костянтина Лохвицького, керівництво медіа-структури надає пояснення.

Костянтин Лохвицький – колишній АТОвець, поранений під Іловайськом. На телеканалі ZIK працює буквально тиждень. Вихід людини з плакатом на підтримку Президента Петра Порошенка на «Ході нескорених» сприйняв як провокацію.

Позиція журналіста Костянтина Лохвицького така: «Всі прекрасно розуміють, що ця людина вийшла, щоб спровокувати хлопців на «Ході нескорених», але в неї не вийшло. Його прихильники сподівалися, що АТОшники почнуть бити людину з таким плакатом, але не так сталося як гадалося – хлопці стримались. Я, як атошник, журналіст, не міг не поставити цій людині декілька запитань. Оскільки людина почала мені «тикати» та хамити, я висловив свою думку в кадрі щодо відсутності честі, совісті, гідності та поваги до моїх загиблих побратимів, і таки маю право!».

«Нам прикро за цей інцидент. Костянтин мав право продемонструвати своє ставлення, проте як громадянин, а не як журналіст при виконанні свої професійних обов’язків. Тому від імені телеканалу ZIK перепрошую за таку поведінку журналіста», – коментує ситуацію генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

За порушення стандартів виконання службових обов’язків Костянтин Лохвицький звільнений з посади журналіста телеканалу ZIK.

 Loading...