Новини » Суспільство 26 серпня, 2017, 21:58
Українці легко вміють адаптуватись до нового середовища, – Цибулько

В Португалії та Іспанії нещодавно утворились нові українські діаспори. Вони адаптувались на чужині, привезли з собою культуру та навіть створили власні медіа.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного ток-шоу «Почути Україну» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив політолог Володимир Цибулько.

«Феномен українців в тому, що ми можемо легко адаптуватись до нового середовища. Так, нещодавно утворились наші діаспори в Португалії та Іспанії. Це явище є повністю новим. Оскільки хвиля міграції не просто самоорганізувалась, а створила своє медіа, залучила Церкву. Я вважаю, що в суспільстві є дуже важлива роль останньої інституції. Українська греко-католицька церква йде слідом за цими людьми-мігрантами», – розповідає експерт.

Остання хвиля міграції українців у Європу показує те, що люди виїжджають не просто заробити гроші, а намагаються соціалізуватись в чужій країні.

«Зараз українці закордоном демонструють абсолютно інші якості. Це вже не є «бідні родичі», а люди, які здатні освоювати професії, адаптуватися до суспільства і ставати прийнятними у тому середовищі, в якому знаходяться. Деяким українцям на чужині навіть вдається ставати шанованими людьми», – зазначає Володимир Цибулько.

Читайте також: Сучасні українки мультизадачні – змінюють справи, чоловіків, країни, професії

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 00:52 :50