Новини » Світ 25 серпня, 2017, 15:40
Посол Росії в Боснії і Герцеговині застеріг країну щодо вступу в НАТО

Посол Росії в Боснії та Герцеговині Петро Іванцов застеріг щодо вступу країни в НАТО, заявивши, що ігнорування волі населення Республіки Сербської суперечить принципам Дейтонської мирної угоди.

Про це з посиланням на Vijesti.ba повідомляє Європейська правда.

За словами Іванцова, більшість населення Республіки Сербської проти вступу Боснії та Герцеговини до НАТО, а тому, ігнорування волі одного з трьох основних народів суперечить принципам Дейтонської мирної угоди.

«Більшість населення Республіки Сербської виступає проти членства в цьому військовому альянсі, чиї цілі й завдання на сучасному етапі є зовсім непростими, але для багатьох людей вони не ясні. Це не сприяє довірі сербського народу до Альянсу або його ролі в конфлікті 1990-х років у Боснії і Герцеговини, Косово та Метохії», – заявив він.

Нагадаємо, президент Республіки Сербської Мілорад Додік заявив про плани збудувати на її територію російську базу, ціллю якої буде допомога у випадку стихійних лих.

Зазначимо, що Дейтонські угоди, підписані з ініціативи Англії та США між учасниками громадянської війни в Боснії та Герцеговині у листопаді 1995 року, передбачають врегулювання конфліктів у цьому регіоні. Згідно з Дейтонськими угодами, Боснія і Герцеговина залишається єдиною державою.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 12:05 :02