п'ятниця, 25 серпня, 2017, 2:15 Суспільство
Дочка «українського ковбоя» Джека Паланса восени відвідає Україну

Дочка знаменитого голлівудського актора українського походження Джека Паланса Голлі Паланс у вересні відвідає Україну.

Про це повідомляє Голос Америки.

«Я вперше відвідаю Україну у вересні цього року. Батько був дуже гордим українцем і завжди підкреслював, що походить з України. Тому це для мене буде особлива поїздка. Зараз слухаю україномовні курси, коли веду машину», – повідомила Паланс.

Вона відзначила, що можливість поїхати в Україну була дуже несподіваною.

«У вересні у Львові відбудеться конгрес ПЕН-клубу (некомерційна організація, що об’єднує письменників із усього світу). Там мій чоловік буде представляти США. Коли я довідалася, що конгрес ПЕН-клубу буде у Львові, я вигукнула: «Чудесно! Я їду з тобою!». Ця подія здалася мені гарною нагодою, відвідати село Іване-Золоте на Тернопільщині, звідки походив мій дід. Я знаю, що там у мене є кузина – Ліда. Сподіваюся її зустріти. Мені 67 і я думаю, що вона має бути також віку», – наголосила зірка.

Вона також розповіла, що рішення відвідати Україну прийняла після того, як я побачила документальний фільм «Переломний момент».

«Це неймовірно сильний фільм. Після його перегляду мені стало зрозуміло: наскільки ми американці ігноруємо всю ту ситуацію, що нині є в Україні. Я хочу вірити всім моїм серцем, що світ буде стежити за тим, що відбувається на східному кордоні України», – додала Паланс.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 18:03 :21