четвер, 24 серпня, 2017, 3:40 Київ
У столичному парку поплили клумби

У Києві відкрився фестиваль з плаваючих клумб. Місцем проведення стало озеро у парку «Перемога», де влаштували експозицію з 12 клумб на воді.

У відкритті фестивалю взяв участь заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, - передає Вечірній Київ.

«Я впевнений, що цей фестиваль стане окрасою міських парків і скверів. Окрім того, що це дійсно окраса водоймища, квіти є природним фільтром для води озер і річок. Хочу зауважити, що не тільки районні адміністрації, а й комерційні організації працювали над цією ідеєю. В цьому році ми прикрасили лише одне водоймище, але в наступному до свята «День Незалежності» прикрасимо всі!, – прокоментував Петро Пантелеєв.

Людей, які створили таке диво, нагородили. Перший приз за ініціативність. Другий – креативність. Третій за кращий дизайн з радістю нагороджував генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний.

«Незвичайні квітники, визнані світовим трендом ландшафтного дизайну. Тому даний Фестиваль – лише початок!», – пообіцяв пан Наконечний.

Атмосфера у парку була дивовижною. Плаваючі клумби вразили багатьох. Люди охоче фотографувалися та милувалися ними, дехто навіть плаваючи у човнику.

« Я дуже приємно вражена! Чудово бачити таку красу на воді пропливаючи повз неї у човн»і, – розповіла киянка Надія.

Також цей задум оцінили і діти. Своє захоплення висловила і шестирічка Марія, що разом з мамою прийшла у парк.

«Ми системно працюємо над тим, аби зелене господарство столиці знаходило нові можливості для розвитку. Наша мета, щоб кожен парк або сквер був комфортним для людей, аби там вони знаходили місце для відпочинку», – повідомив пан Пантелеєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 12:45:23