Новини » Львів 24 серпня, 2017, 11:45
На Львівщині через недобір училища продовжили прийом вступників

Цьогоріч усі професійно-технічні навчальні заклади продовжують прийом вступників. Таким чином вони хочуть виконати регіональний план. В училища мали б вступити майже 11 тисяч учнів. Однак на Львівщині план наразі виконали лише на 62 відсотки.

Про це в ефірі інформаційного проекті «Про головне. Львів» (щобудня 21:15 на телеканалі ZIK).

Практика продовження вступної кампанії віднедавна – часте явище, бідкається директор училища автомобільного транспорту та будівництва. Адже такі професії помилково вважають непрестижними та неприбутковими.

«Ми не набрали лише одну групу малярів, плиточників, штукатурів. За планом повинно бути 210 студентів, а набрано 195. Якщо батьки бачать перспективу у тому, що дитина отримає в училищі професію, то відповідно віддають її у цей навчальний заклад», – розповів  директор ПТУ автомобільного транспорту та будівництва Олег Саврук.

Тож в училища продовжують набирати абітурієнтів. Однак педагоги нарікають – протягом двох тижнів до комісії приходить не більше п’яти осіб.

«Зараз вже після мандатної комісії менша кількість охочих. Переважно приходять ті, які ще не визначилися, або ті, які не вступили у коледж чи вищий навчальний заклад», – прокоментував представник приймальної комісії Мирослав Саврук.

До слова, охочі вступити до училищ мають час до 1 жовтня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 10:11 :11