четвер, 24 серпня, 2017, 6:10 Події
Українські хакери атакували платіжні системи сепаратистів

У мережі існує певна спільнота українських хакерів. Проект має назву «Українські Кібер Війська». Сьогодні, коли вся країна відзначає День державного прапора, українські хакери здійснили атаку на рахунки російських бойовиків.

На честь Дня державного прапора, українські хакери заблокували рахунки бойовиків в двох платіжних системах.

Світлина від Eugene Dokukin.

Повідомляється, що саме через ці платіжні системи та надходили кошти на забезпечення донбаських сепаратистів, – передає РБК.

У соціальній мережі Facebook один з керівників проекту «Українські Кібер Війська» Євген Докукін розповів, що він заблокував електронні рахунки терористів в Яндекс.Деньги і два гаманця в системі QIWI. За словами хакера, інформація про рахунки була у вільному доступі в одному з паблік сепаратистів, де збиралися гроші на їх діяльність.

«Таким чином я своїми діями зупинив фінансування тероризму в двох системах. «Українські Кібер Війська» завдали чергового удару по сепаратистам і терористам», – заявив Докукін.

Він також зазначив, що за час військового конфлікту в зоні антитерористичної операції на сході країни, українські хакери «Українські Кібер Війська» своїм втручанням заблокували понад 20 мільйонів доларів на 473 рахунках бойовиків і їх прихильників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:26:59