середа, 23 серпня, 2017, 19:21 Події
Віктор Чумак розповів про таємниче іноземне озброєння сил АТО

Хочу вам чесно сказати: я не знаю, хто нам надавав таку зброю, але я бачив у вояків певні типи зброї, про які раніше тільки читав. І це було озброєння не українського виробництва – дуже хороше озброєння.

Про це у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK зізнався Віктор Чумак, позафракційний депутат Верховної Ради, коментуючи ситуацію із озброєнням сил АТО та потребу у виділенні американської зброї.

Нардеп пояснив і обставини, за яких він побачив озброєння. «З минулого четверга по неділю я перебував у Донецькій і Луганській областях. У восьми підрозділах, які розташовані в зоні АТО – деякі на «нулях». Це були підрозділи добровольців, спецпідрозділи, прикордонні, розвідувальні», – зазначив пан Чумак.

У той же час обранець висловив сумнів у тому, що глава Пентагону, який перебуває з візитом в Україні, завтра оголосить про виділення «Джавелінів». «Цього не буде. Приїзд Меттіса – пряма демонстрація того, що американці дуже чітко розуміють значення і роль України у сучасному світі. Це визнання Америкою ролі України в сучасному світі», – відзначив позафракційний обранець.

Віктор Чумак зауважив, що Америка робить різницю між державою Україна і корумпованими українськими політиками і чиновниками. «Ми часто зустрічаємось із американськими сенаторами і конгресменами, чиновниками апарату Білого Дому, Держдепартаменту. І вони не дуже ображені на зрадофілів, але от на корупціонерів – так», – додав гість програми.

Читайте також: США перекине до кордонів Росії модернізовані БТРи

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 03:22:29