Новини » Політика 23 серпня, 2017, 7:50
В Україні бракує 30 тисяч державних службовців, – Ващенко
Фото: Сироткіна Анастасія/УНІАН
Фото: Сироткіна Анастасія/УНІАН

Державні структури в Україні потребують 30 тисяч співробітників.

Про це заявив голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко інтерв’ю виданню «Главком».

«В цілому по Україні на держслужбі близько 30 тис. вакансій. Конкурси відбуваються постійно – з 1 травня того року досі за новим законом відбулося близько 25 тис. конкурсів, у яких взяли участь понад 125 тис. кандидатів», – розповів Ващенко.

За його словами, середній конкурс на посади в держслужбі становить близько 3,5 чоловік на місце. У той же час, на деякі посади можуть претендувати від 10 до 40 осіб на місце.

«До прийняття нового закону, коли конкурси носили формальний характер, а на посади вищої категорії їх не було взагалі, цей показник був 1,17 осіб на місце. Це теж свідчення руху вперед», – зазначив голова Національного агентства України з питань державної служби.

Також він розповів про те, що деякі кандидати перемагали в конкурсі з третього чи четвертого разу. «Наприклад, один з кандидатів на посаду голови райдержадміністрації брав участь у чотирьох конкурсах на різні райони і в четвертому переміг. Був кандидат, який двічі зайняв друге місце в конкурсі на посаду держсекретаря в різних міністерствах, але з третього разу переміг у конкурсі на держсекретаря в Міністерство молоді і спорту», – зазначив Ващенко.

У той же час він підкреслив, що якщо кандидат некомпетентний і не може довести свою професійну спроможність, конкурс може не відбутися навіть при наявності 10 кандидатів на місце.

Читайте також: На хабарі затримали генерала поліції - ставленика Авакова, - ексклюзивне відео

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 05:13 :09