середа, 23 серпня, 2017, 14:01 Події
Окупанти на Донбасі посилили контроль, аби проукраїнські настрої не поширювалися, – розвідка
Проросійські бойовики у Донецьку. Фото: kyivpost.com
Проросійські бойовики у Донецьку. Фото: kyivpost.com

Російське окупаційне командування розширило повноваження так званих «республіканських» каральних органів з метою недопущення проявів проукраїнських настроїв напередодні та в період святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Повідомляється, що підлягають затриманню з подальшим утриманням під вартою всі особи, які викликають підозру в нелояльності окупаційному режиму.

«Для цього співробітниками так званих «міністерств державної безпеки» та «міністерств внутрішніх справ» квазіутворень, під контролем кураторів російської ФСБ, у прихованому режимі посилено контроль за громадськими місцями, міським транспортом, місцями масового відпочинку населення з метою запобігання розповсюдження української символіки, виникнення стихійних зібрань громадян або інших проявів непокори окупаційній владі», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, окупантами у населених пунктах Новоазовськ, Сєдове та Безіменне під виглядом перевірки прописки місцевих мешканців, реєстрації автомобільного транспорту проводяться обшуки приватних помешкань з метою виявлення проукраїнськи налаштованих осіб та ознак підготовки несанкціонованих заходів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 06:31:08