середа, 23 серпня, 2017, 3:30 Політика
Ця влада нічого не зробить для того, щоб люди не тікали з країни, – нардеп «Батьківщини»

Нехай мене звинувачують у політичній агітації, у чому завгодно, але на жаль, ця влада нічого не зробить для того, щоб люди не тікали з країни.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK) заявив народний депутат України Сергій Власенко.

«Нехай мене звинувачують у політичній агітації, у чому завгодно, але на жаль, ця влада нічого не зробить для того, щоб люди не тікали з країни. Але для того, аби люди не виїжджали з країни треба створити нормальну податкову систему, забезпечити нормальне судочинство, щоби суди почали виносити чесні, справедливі та законні рішення. Треба запровадити нормальну систему виборів», – вважає народний депутат.

Щодо цього ведуча програми «Zіткнення» запитала у Сергія Власенка, чи робила все це Юлія Тимошенко, будучи на посаді прем’єр-міністра України. На що гість програми відповів:

«Юлія Володимирівна робила те, що могла робити на посаді прем’єр-міністра України, зокрема, маючи ті повноваження, які мала і маючи шалений супротив зі сторони тодішнього Президента Віктора Ющенка. Але кожен повинен відповідати за своє. І якщо ми говоримо про період 2005 року, то тоді Україна жила за Конституцією 1996 року і всю відповідальність, в тому числі і політичну ніс Президент Ющенко»,– заявив народний обранець.

Сергій Власенко також запевнив, що з кінця 2007 по кінець 2009рр. (за прем’єрства Тимошенко) кожен громадянин України почував себе більш-менш стабільно та виважено.

Читайте також: Яким нині є «обличчя» української трудової міграції, - експерт

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 12:52:20