середа, 23 серпня, 2017, 15:20 Політика
Співробітники Одеського СІЗО «відбувають покарання» разом з ув'язненими, – правозахисник

Умови праці співробітників Одеського СІЗО такі ж жахливі, як і умови ув'язнення засуджених. Працівники цього слідчого ізолятору «відбувають покарання» разом з ними.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив керівник «Східної правозахисної групи» Павло Лисянський.

«Зараз в Одеському СІЗО відбувається анархія. Коли я туди прийшов, мене не хотіли впускати. Але, завдяки певним зв'язкам, я пробився туди і зустрів працівників правоохоронних органів – Патрульної поліції, які проводили обшуки в адміністративній будівлі», – розповів Павло Лисянський.

За його словами, в слідчому ізоляторі він побачив жахливі умови, при чому не лише ув'язнених, а й співробітників установи.

«Умови праці співробітників такі ж жахливі, як і умови утримання ув'язнених. Вони отримують три-чотири тисячі гривень і «відбувають покарання» разом з ув'язненими», – заявив керівник «Східної правозахисної групи».

Також він розповів про результати своїх розмов з засудженими.

«Я вибрав три випадкові камери та поспілкувався з ув'язненими. Факт масового побиття вони не підтвердили. За моєю спиною стояли офіцери, тому я вважаю, що засудженні просто не хотіли щось говорити при них. А поспілкуватись з ними один на один я, на жаль, не можу. Вони сказали про те, що було перевищення повноважень з боку співробітників СІЗО, але саме масового побиття не було», – розповів правозахисний активіст.

Проте, за його словами, коли він за межами СІЗО спілкувався з людьми, які мають відношення до Одеського слідчого ізолятору, то вони підтверджували, що такий факт був.

«Вони казали, що це було не через вбивство Олени Порошенко, а через те, що міністерство в такий спосіб намагалось продемонструвати свою владу», – зауважив правозахисник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:25:44