Новини » Політика 23 серпня, 2017, 21:42
Путін використовує наших заручників як елемент шантажу, – експерт

На жаль, Путін використовує наших заручників як елемент шантажу, або ж як елемент обміну. Він відпускає їх під погіршення стосунків на Сході, аби трохи відволікти увагу від якогось конфлікту.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив політичний експерт Володимир Горковенко.

«На жаль, наших заручників Путін сьогодні використовує як елемент шантажу, або елемент обміну. От скоро в Росії будуть вибори і я гарантую, що під вибори він зробить щось з доброї волі та буде когось випускати», – вважає Володимир Горковенко.

За словами політичного експерта, Путін відпускає українських заручників лише тоді, коли йому це вигідно.

«Зокрема, він відпускає заручників під погіршення стосунків на Сході, аби трохи відволікти увагу від якогось конфлікту. На жаль, так воно і є. Наші заручники для нього – це розмінний матеріал»,– зауважив Горковенко.

Присутній у студії нардеп Роман Семенуха додав, що насправді, доля українських полонених сьогодні залежить виключно від Володимира Путіна.

«На превеликий жаль, доля цих людей сьогодні залежить від однією людини – Володимира Путіна. Сьогодні, це велика трагедія для цієї країни, для цих сімей і людей, але ці люди є заручниками однієї людини»,– наголосив Роман Семенуха.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 01:12 :30