середа, 23 серпня, 2017, 6:00 Політика
Поярков: Виборці, які продають майбутнє дітей – найбільші негідники цієї країни

Деякі безвідповідальні та брехливі політики – це друга проблема України, але перша проблема – це безвідповідальні виборці, які продають майбутнє своїх дітей. Ви найбільші негідники цієї країни!

Таку думку в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK) висловив громадський діяч та художник Сергій Поярков.

Гість програми розповів, що в одному з донецьких ресторанів без його згоди використали його власну роботу, як головний елемент оформлення. Поярков додав, що пізніше власник цього ресторану заплатив за це штраф.

«Я йому сказав, що це принципова річ, адже коли ти платиш хабарі у податкову, прокуратуру, поліцію, то плати людині за інтелектуальний капітал. Це європейський шлях. Так що я хочу сказати, люди, судіться за ваші права!», – закликав Сергій Поярков.

Зокрема, на переконання громадського діяча, брехливі та безвідповідальні політики – це друга проблема України.

«Натомість головна проблема України – наші виборці. Ті, хто голосують за 200, за 500 гривень, ви – негідники, набагато гірші за українських політиків. Всі, хто продає свої голоси, ви гірші за політиків у десять разів! Політики різні, але і виборці різні. Деякі безвідповідальні та брехливі політики – це друга проблема України, але перша – це безвідповідальні виборці, які продають майбутнє своїх дітей. Про це писала Мостова. І я вважаю, що це найголовніший момент. Адже ті, хто продають майбутнє своїх дітей – це найбільші негідники цієї країни»,– висловився Сергій Поярков.

Зауважимо, що напередодні Дня незалежності України у мережі появилася стаття головного редактора «Дзеркала Тижня» Юлії Мостової з назвою: «Не зрікаються в любові». У ній авторка пояснила, чому вона не збирається покидати Батьківщину і не радить цього робити іншим.

Читайте також: Юрій Луценко: Не згоден із запропонованим Юлією Мостовою вибором «їхати-залишатися»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 22:04:28