середа, 23 серпня, 2017, 16:12 Політика
Окупанти у Криму лякають населення величезними штрафами, щоб ті виїжджали, – активіст

Якщо раніше у Криму люди просто зникали, то зараз населення лякають великими штрафами, які більшість не можуть оплатити. Тому вони об’єднуються у спільноти, котрі допомагають зібрати ці кошти.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав громадський активіст Ерфан Кудусов.

«Тиск на людей у Криму все збільшується і окупанти знаходять все новіші методики впливу на кримських татар і місцеве населення. Якщо раніше зникали особи, котрих пізніше знаходили зі слідами допитів або вбитих, то акцент змістився у бік економічного тиску. Останні декілька місяців ми бачимо, що окупаційні, так звані, правоохоронні органи призначають величезні штрафи – від 50 до 300 тисяч рублів. Це достатньо великі суми, які пересічні кримчани не можуть оплатити», – розповів Кудусов.

Тому народ об’єднується у спільноти, щоб знайти можливість зібрати гроші для тих, хто цього потребує.

«Окупант вигадує різноманітні методики впливу, як економічні, так і психологічні. Це все робиться для того, щоб люди виїжджали із півострова. Також існує і кримінальна методика, в якій задіяна ФСБ Російської Федерації, і так звана, «Самооборона», яка є кримінальною організацією, коли людей викрадають та вбивають і т.інше. Зараз у Криму, фактично, використовують усі методи, які існували за часів НКВД та КГБ», – наголосив він.

Учасник ефіру додав: «Для них немає великої різниці, хто ці люди. Для того, щоб налякати населення, зробити його хоча б квазі-лояльним, вони можуть викрасти будь-яку особу, навіть абсолютно непричетну до якоїсь політичної активності».

 

Читайте також: Очевидці розповіли, як окупанти позбавляються від українців в Криму

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 21:37:57