середа, 23 серпня, 2017, 18:06 Львів
На площі Ринок демонтували не погоджений літній майданчик

У Львові демонтували літній майданчик, який не мав усіх необхідних для роботи дозволів. Працювало кафе під відкритим небом у самісінькому центрі міста, на пл. Ринок – біля правого крила мерії.

Виявили порушення активісти ГО «Народний антикорупційний нагляд». Зі слів представника цієї організації Віталія Горбяка, майданчик зареєстрований на ТОВ «Аддісон». З цього приводу активісти підготували відповідне звернення на міського голову Львова, голову Галицької районної адміністрації, керівника КП «Адміністративно-технічне управління» та у Львівську місцеву прокуратуру №1.

Як повідомив Віталій Горбяк, приводом для звернення стали скарги на діяльність літнього майданчика. Проаналізувавши рішення Львівської міської ради заявники виявили, що насправді майданчик мав бути встановлений на площі Ринок, навпроти будинків №№ 3,4,5. Однак, навпроти будинків №№ 7,8,9 підприємці встановили додаткові конструкції.

«Встановлено майданчик навпроти будинків №№ 5,6 із порушеннями – а саме невідповідність до затвердженого міською радою проекту. Він мав бути навпроти №№ 3,4,5. І самовільно без договору з міською радою, а також без алкогольної ліцензії, встановлені навпроти №№ 7,8,9, – розповів Віталій Горбяк. – Закон є закон, його повинні дотримувати всі, а не з метою економії, на власний розсуд, встановлювати майданчики під мерією Львова. Нами було написано звернення у відповідні державні органи, у тому числі у міськраду і міську прокуратуру, для того щоби вони вплинули на цю ситуацію. Відповіді ми ще не отримали, проте, як мені стало відомо, найбільш проблемний майданчик навпроти №№ 7,8,9 сьогодні підприємець ТОВ «Аддісон» почав демонувати».

Хоча звернення датоване ще 31 липнем, активні роботи з демонтажу розпочались якраз із приходом журналістів. На місці працівники майданчика стверджували, що безпосередньо до них скарг на роботу майданчика не надходило. Ситуацію прокоментував представник ТОВ «Аддісон». «Наша позиція така: те, з приводу чого було звернення щодо майданчику, який вийшов за межі. На №№ 3-5 дозвіл був, а на номери №№7-9 дозволу не було. Але ми там були в процесі. Ми цього не отримали. Відповідно, тому в даний момент нами добровільно відбувається демонтаж. Можете піти подивитися».

У міській раді ситуацію не прокоментували – профільний заступник керівника «Адміністративно-технічного управління» зараз перебуває у відпустці. Натомість активісти звернулися до контролюючих органів – будуть з’ясовувати, чи у повному обсязі було сплачено у міську казну кошти за оренду майданчика за час його роботи, а також чи не було порушено режиму торгівлі алкогольними напоями.


Довідка

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань власницями ТОВ «АДДІСОН» є львівянки Назарук Роксолана Іванівна (розмір внеску до статутного фонду 10000 грн) і Паславська Ірина Олександрівна (розмір внеску до статутного фонду 40000 грн).

Читайте також: У Львові у Парку культури бульдозером знесли паркан довкола самовільно захопленої ділянки

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 22:01:19