середа, 23 серпня, 2017, 20:16 Політика
На четвертий рік війни ВРУ навіть не визнала окупацію, – Семенуха

На 4 рік війни Україна досі не визнала окуповані території Донбасу окупованими. Зокрема, ця Верховна Рада не визнала, що ці території окуповані Російською Федерацією.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Роман Семенуха.

«А ви знаєте, як на передовій називають місію ОБСЄ – сліпі за кермом. От чесно, є дві паралельні реальності, коли ти сидиш у затишному приміщенні і все це обговорюєш і коли ти чуєш реакцію хлопців, які стоять на лінії зіткнення. Тому потрібно називати речі своїми іменами: війну – війною, а території визнати окупованими, ніхто окрім нас цього не зробить», – каже Роман Семенуха.

Окрім цього народний обранець зауважив, що Президент України не виконав свого обов’язку, передбаченого Конституціє України, коли у 2014 році на територію нашої держави зайшли регулярні війська РФ.

«Коли регулярні частини сусідньої держави-агресора перетнули державний кордон України, то про що говорить Конституція України? Введення військового стану, створення ставки головнокомандувача і оголошення війни. Ми сьогодні просимо від когось зброю, але можливо, давайте спочатку будемо виконувати наші власні, передбачені Конституцією повноваження»,– зауважив Семенуха.

Гість програми наголосив, що на 4 рік війни Україна досі не визнала окуповані території Донбасу окупованими.

«Ця Верховна Рада не визнала, що ці території окуповані Російською Федерацією. Зверніть увагу і на той випадок, коли бійця Національної гвардії арештували в Італії. В межах українського законодавства, в кого сьогодні стріляють? В громадян України, адже там немає Росії. Ми завжди говоримо про те, що Росія – агресор, вимагаємо, щоб і увесь світ це визнав, але давайте будемо щось робити самостійно, не треба боятися»,– підсумував Роман Семенуха.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 21:28 :46