середа, 23 серпня, 2017, 16:00 Політика
Мінські угоди вже виконали свою роль, – Рефат Чубаров
Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН
Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Треба подякувати Мінським угодам. Вони виконали свою роль. Тепер Україні потрібно уточнити бачення свого найактуальнішого завдання – повернення територіальної цілісності.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Мінські угоди вже вичерпали себе. Зрозуміло, що Путін не буде їх належно виконувати, не залишить Україну в спокої. Головне завдання нашої держави – відновлення територіальної цілісності і суверенітету в межах міжнародно визнаних кордонів. Якщо хтось думає, що український парламент прийме закон про особливий статус «ДНР» і «ЛНР», то він сильно помиляється. Ми не будемо проводити вибори в умовах повної анархії і бандитизму», – наголосив гість програми.

Верховна Рада України мусить обговорити питання прав корінного населення Криму, адже вирішення проблем півострова посприяє поверненню територіальної цілісності нашої держави.   

«Я сумніваюсь, що у ВР будуть говорити про повне переформатування Кримської автономії. Але потрібно розуміти, що відтягувати з питаннями довкола півострова не можна. А особливо, коли це стосується відновлення прав кримськотатарського народу як корінного народу України. Вирішення цього питання на законодавчому рівні дозволить скоріше повернути Крим і суверенітет держави», – наголосив Рефат Чубаров.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 03:22:13